Torty

O PRODUKTACH

Torty

Pracownia Tortów For Cakes' Lovers Only to miejsce, gdzie marzenia stają się smaczną rzeczywistością. Nasza pasja to projektowanie i wytwarzanie tortów na miarę Twoich oczekiwań. Nasze dzieła są nie tylko piękne, ale także smaczne, co sprawia, że Twoje wyjątkowe chwile stają się jeszcze bardziej magiczne.

Nasze torty są dostępne w różnych rozmiarach, przy czym najmniejsze z nich wystarczają na około 12 porcji, a jeśli szukasz czegoś wyjątkowego, proponujemy torty piętrowe, zaczynające się od minimum 25 porcji. Chcemy, aby Twój tort pasował idealnie do Twojego wyjątkowego dnia, dlatego zachęcamy do składania zamówień z przynajmniej tygodniowym wyprzedzeniem, zwłaszcza jeśli jest to tort okolicznościowy.

Słodkie Stoły... czyli zestawy słodkości

Jeśli marzysz o wyjątkowym słodkim stole na swoim weselu lub innym wydarzeniu, to jesteśmy gotowi spełnić Twoje marzenia. Szczególnie w najbardziej obleganych miesiącach, czyli maju, czerwcu, lipcu i sierpniu, zalecamy składanie zamówień z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że Twój słodki stół będzie niezapomniany.

Nasza kompleksowa usługa Słodkiego Stołu obejmuje nie tylko przygotowanie pysznych słodyczy w wybranym motywie przewodnim, ale także dostarczenie ich na wybrane miejsce, profesjonalną aranżację na naszych pięknych paterach oraz odbiór naczyń po wydarzeniu. Minimalna ilość osób, dla której możesz zamówić nasz słodki stół, to 40, ale jesteśmy również otwarci na zamówienia słodyczy do samodzielnej aranżacji.

Zamówienia

Twój wyjątkowy tort lub słodki stół będą gotowe w wyznaczonym terminie, aby uczynić Twoje wydarzenie niezapomnianym. Nie czekaj dłużej. Pozwól nam stworzyć dla Ciebie coś wyjątkowego!

Promocje i rabaty

Otrzymuj informacje o limitowanych okazjach, najlepszych promocjach i rabatach!

Nie spamujemy! Więcej informacji w naszej polityce prywatności.